«Жовта стрічка» запускає бот для розпізнавання колаборантів та організаторів псевдовиборів

Ліна Тимошина 06 Вересня 2023, 14:44

Рух «Жовта стрічка» запускає бот для розпізнавання колаборантів та організаторів псевдовиборів на окупованих територіях «Бачимо АІ» (https://t.me/bachymo_bot).

Про це повідомили активісти руху у Telegram.

Анонімно та безпечно надсилай фото/відео із зображенням організаторів фейкових виборів, які ходять по домівках чи на виборчих дільницях. Надсилай відео, де організатори примушують до голосування, стукають у двері чи підроблюють підписи в бюлетені, — йдеться у дописі.

Активісти пояснили, що чат-бот “Бачимо АІ”за основу використовує штучний інтелект для розпізнавання обличчя. Тому кожен колаборант буде відомим.

Коротка інструкція, як користуватися чат-ботом за посиланням.

Як повідомляли QIRIM.News, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що одне з основних завдань російської влади, яка проводить псевдовибори на окупованих територіях України, це призов жителів до лав російської армії.

Нагадаємо, за даними Представництва Президента в АР Крим, загарбники в окупованому Криму відкрили 15 “тервиборчкомів”, на яких у період з 01 вересня по 04 вересня жителі новоокупованих регіонів України, які перебувають у Криму, могли “проголосувати”.

Нагадаємо, рф планує провести так звані «вибори у місцеві органи влади» на тимчасово окупованих територіях України.

Нагадаємо, у соцмережі повідомляли, що російські окупанти у процесі уточнення списків для «голосування» також передають данві до військкоматів, тому існує ймовірність вручення повісток чоловікам в Криму.

Источник