«Жесту доброї волі там точно не буде», — ексспівробітник Зовнішньої розвідки СРСР про деокупацію Криму

Асіф АлієвQHA 04 Травня 2023, 18:51

Росіяни навряд чи допустять «жест доброї волі» в Криму, його будуть захищати за будь-яких втрат.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів колишній співробітник Зовнішньої розвідки КДБ СРСР, доцент кафедри психології КНУ Олександр Зеленько.

За його словами, жодних об’єктивних ознак паніки в Криму немає.

«Вони злі та стривожені, але не припускають можливості втечі. Вони підуть на будь-які втрати, але будуть його захищати. Тому коли СБУ кажуть, що легко викинуть росіян з Криму, то це не відповідає дійсності. Жесту доброї волі там точно не буде», — вважає він.

Для того, щоб запрацювали дипломатичні канали, потрібне бажання домовлятися, вважає Зеленько, а зараз такого бажання немає.

«Щоб у Росії воно з’явилося, потрібні одна-дві успішних наступальних операції. Тоді можна вмикати дипломатичні важелі. Тому зараз жодних перспектив дипломатичного врегулювання проблеми Криму немає. Завдання президента РФ Володимира Путіна — повернення Росії до кордонів Радянського Союзу. Він не може спинитися, адже висловлює бажання всіх росіян: «всіх захопити та знищити», — пояснив він.

Зеленько додав, що кожен росіянин є винуватцем війни.

«Для них мирне життя — це поразка. Ідея МВС після війни роззброїти українців — злочинна. Нам потрібно добитися того, щоб в кожному домі була зброя і кожен українець умів нею володіти. Ми стоїмо перед лицем ворога, котрий хоче знищити нас повністю. Тому народ має бути завжди озброєний. І якщо держава не довіряє своїм громадянам захист країни, то це проблема держави», — сказав доцент кафедри психології КНУ.

Раніше dійськовий оглядач, майор запасу та ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман розповів, що українські безпілотники можуть літати дуже далеко та здатні робити масовані атаки на військові об’єкти в Криму.

Нагадаємо, політолог Михайло Шейтельман заявив, що контрнаступ ЗСУ розпочався з ударів по нафтобазах та пальному окупантів в Криму, щоб зупинити їхню логістику.

Нагадаємо, з 1 січня 2023 року зафіксовано понад 30 випадків «бавовни» в різних районах окупованого Криму. Про це повідомив керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень і головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.

Як повідомляли QIRIM.News, 29 квітня в окупованому росіянами Севастополі безпілотник підірвав нафтобазу у бухті Козачій. У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявили, що у Севастополі 29 квітня трапилася «бавовна», яка є Божою карою, у тому числі за вбитих цивільних в Умані.

Нагадаємо, у Центрі стратегічних комунікацій заявили, що вибухи в тимчасово окупованому Севастополі показали, що росія не здатна обороняти Крим.

Источник