Заволодіння землею під базою відпочинку «Гідротехнік» в Затоці – судитимуть інженера-землевпорядника та організатора оборудки

Прокурори Білгород-Дністровської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно інженера-землевпорядника та організатора шахрайської схеми за фактом пособництва у використанні підроблених документів та заволодінні землею рекреаційного призначення. Про це повідомили в прес-службі держзвинувачення.

Слідством з’ясовано, що спільники протягом 2020-2021 років, на підставі підробленої землевпорядної документації, до якої внесено недостовірну інформацію про наявність неіснуючих садових будинків, заволоділи чотирма земельними ділянками в курортній зоні селища Затока загальною площею 0,22 га вартістю майже 3,7 млн гривень.

Ділянки розташовані на території бази відпочинку «Гідротехнік», яка перебуває у власності Державного агентства водних ресурсів України та використовуються для відпочинку та оздоровлення населення. Зазначені землі входять до складу екологічної мережі України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.

 


Источник