Заочний вирок окупаційному військовому комісару з Криму залишився без змін

Фото: пресслужба прокуратури АРК Ліна Тимошина 03 Травня 2023, 13:07

Прокуратура автономії в апеляційній інстанції відстояла вирок за воєнний злочин окупаційному військовому комісару з Криму.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури АР Крим у Telegram.

За принципової позиції прокуратури автономії, апеляційна інстанція залишила без змін заочний вирок військовому комісару Костянтину Качарову. Його визнано винним у порушенні законів та звичаїв війни, що полягає у примушуванні цивільного населення окупованого півострова служити в збройних силах ворога. Чоловіка було засуджено до 11 років позбавлення волі, — йдеться у повідомленні.

Прокурори довели, що громадянин російської федерації у 2018 році обійняв посаду «військового комісара Сімферопольського району та міста Алушти Республіки Крим».

Реалізуючи незаконні «укази» вищого керівництва держави-окупанта, засуджений безпосередньо розробляв плани та організовував проведення 5 призовних кампаній кримчан у відповідних районах окупованого півострова, — наголосили у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, за публічного обвинувачення Прокуратури Автономної Республіки Крим і міста Севастополь до 11 років позбавлення волі заочно засуджений окупаційний військовий комісар з Криму. Це перший вирок в Україні за призов кримчан до збройних сил рф.

Источник