Закрити кордон та боротися з іноземним впливом. «Парламент» Криму виступив із репресивними пропозиціями

Асіф АлієвQHA 10 Жовтня 2022, 16:43

Російський парламент Криму опрацьовує пропозиції щодо внесення змін до федеральних законів Росії, які стосуються обмеження прав осіб, які втекли від мобілізації.

Зокрема, «Держрада» Криму вимагає внести зміни до Федерального Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», відповідно до яких встановити чітку заборону на виїзд громадянина РФ, який перебуває або зобов’язаний перебувати на військовому обліку, за межі РФ у період загальної або часткової мобілізації , або у час без дозволу військових комісаріатів, федеральних органів виконавчої.

Також пропонується внести зміни до ФЗ «Про контроль за діяльністю осіб, які перебувають під іноземним впливом». Тут пропонується вносити втікачів до реєстру осіб, які перебувають під іноземним впливом.

Крім цього, у зазначений реєстр пропонуємо включати тих, «хто публічно засуджує громадян РФ, які виконують свій конституційний обов’язок захисту Вітчизни, або сприяє іншим особам у діяльності, спрямованої на поширення інформації з метою відмінювання громадян РФ до невиконання свого конституційного обов’язку захисту Вітчизни».

Також пропонують доповнити перелік обмежень, пов’язаних із статусом іноземного агента, а саме прописати позбавлення державних нагород тих, хто відірвався від народу. Щодо осіб, які були притягнуті до відповідальності за ст. 280.3 і 328 КК РФ, пропонується передбачити позбавлення права обирати і бути обраними терміном до 10 років із дня зняття чи погашення судимості.

Источник