«Забрав на літо»: в Одеській області дядя тиждень ґвалтував племінника 

Чоловік зміг запевнити хлопчика з легкою розумовою відсталістю, що такі стосунки нормальні. Про це знала його дружина, але до останнього виправдовувала чоловіка. 

Кореспондент Української Служби Інформації дізнався про це з вироку Біляївського райсуду.

Чоловік  забрав малолітнього племінника на літо в свій будинок в Одеській області. Там він жив з дружиною та власними дітьми, тож мати хлопця повірила, що рідний дядя просто піклується про дитину. Але вже за тиждень їй зателефонували сусіди чоловіка та попросили забрати сина, адже вони помітили дивні стосунки між малим племінником та дядею. Інші діти в селі розповіли, що у хлопчика з’явився телефон, який дядя подарував йому за те, що торкається інтимних місць. Також сусіди помітили, що чоловік постійно возить хлопчика на відпочинок до Одеси, але не бере свою родину, а потім публікує незвичні фото цього відпочинку.

Мати приїхала, щоби забрати хлопчика та поговорити з братом. Чоловік вийшов до неї у мокрій білизні та не хотів віддавати дитину. Тоді жінка викликала поліцію та лікарів. Хлопчик розповів їм, що вже тиждень в нього статеві стосунки з дядею, за що він отримує подарунки. Свою жінку і дітей чоловік у цей час прогоняв з будинку. Але його дружина до останнього намагалася виправдовувати чоловіка і говорила, що той просто допомагав хлопцю у вбиральні. Коли мати хлопця почула цю розповідь, то не втрималася та почали бити обвинувачуваного. Чоловік навіть у суді не визнав свою провину та заявив, що на нього зводять наклеп. Він зізнався лише, що спав з хлопчиком в одному ліжку.

Проти нього були експертизи – медичний огляд дитини показав, що в нього дійсно були статеві контакти з чоловіком. Висновок психіатра – чоловік має ознаки педофілії, при цьому він розуміє наслідки своїх дій.

За рішенням суду ґвалтівник отримав 14 років в’язниці. До цього терміну зарахували час перебування у СІЗО з серпня 2022 року.

Чоловік народився в Ізмаїлі Одеської області, раніше не був судимим, має інвалідність 3 ступеня.

Источник