З Кишиніва відправили прибулого вагнерівця – перед черговою проросійською акцію у Молдові (фото)

Прикордонна поліція повідомила 12 березня, що не пустила до Молдови представника російської приватної військової кампанії (ПВК) «Вагнер». У відомстві наголосили, що чоловік прибув до країни літаком, але в аеропорті його зупинили.

Про це повідомляє місцеве видання «Ньюсмейкер».

Обмін інформацією дозволив нам виявити у потоці пасажирів в аеропорту Кишинева громадянина, ідентифікованого як представник ЧВК із Росії (Вагнер). Його не пустили до країни і повернули літаком до держави, з якої він вилетів, – повідомили у поліції.

У поліції також зазначили, що за останній тиждень не пустили до країни 182 іноземних громадян та 46 одиниць транспорту. За інформацією прикордонників, 165 із них порушили молдавське прикордонне та міграційне законодавство. При цьому, за даними прикордонників, за останню добу потік тих, хто прибуває до Молдови, зріс — за останні 24 години в країну в’їхало понад 23,8 тис. осіб і майже всі іноземні громадяни.

Додамо, що сьогодні, 12 березня, з 13:00 у Кишинєві опозиція готує чергові масові протести під гаслами «дружби з росією», проти діючого проевропейського уряду. Правоохоронці повідомили, що на вулицях Штефана чел Маре та Міхай Вітязул частково перекриють рух.

Крім того, у місцевій поліції попросили громадські об’єднання з незаконними значками та відзнаками, які рухаються попереду колони учасників, бути з відкритими обличчями.Источник