Євросоюз запровадив санкції проти шістьох осіб, причетних до переслідувань політв’язнів у Криму

Ліна Тимошина 11 Вересня 2023, 11:42

Євросоюз запровадив санкції проти шістьох осіб, причетних до переслідувань політв’язнів в окупованому Криму.

Про це повідомляє громадська організація КримSOS у Facebook.

До санкційного списку, зокрема, потрапила «прокурор» Олена Подольна, яка у 2022 брала участь у засіданнях окупаційного Сімферопольського суду у справі Владислава Єсипенка. Тоді українського журналіста визнали винним у незаконному обігу зброї та виготовленні вибухівки.

Також у цьому списку «суддя» Длявер Берберов, який засудив Єсипенка до 6 років ув’язнення.

Співробітник ФСБ Власов проводив слідчі дії, його колега Коровін брав участь у тортурах обвинуваченого. Також Власов вів справу заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла, — зазначили у КримSOS.

Санкції запроваджені й проти «судді» Віктора Крапка, який засудив Нарімана Джеляла до 17 років позбавлення волі у справі про диверсію та незаконне зберігання вибухівки. «Прокурором» у цій справі була Анастасія Супряга.

Не дивно, що підсанкційні силовики та працівники ФСБ брали участь і у багатьох інших репресіях на півострові. Зокрема КримSOS включила Берберова до списку кримських суддів, причетних до політично вмотивованих переслідувань, — йдеться у повідомленні громадської організації.

Повний список «суддів», які, за даними КримSOS, причетні до політично вмотивованих переслідувань у Криму, за посиланням.

Источник