WOG розпочав збір коштів на безпілотники Punisher

Мережа АЗК WOG разом із фондом Андрія Хливнюка започаткували спільний проєкт зі збору коштів на українські ударні безпілотники Punisher. Про це enkorr повідомили у прес-службі мережі АЗК. 

«Megaкава донатить на «крила» – новий спільний проєкт мережі WOG і фонду Андрія Хливнюка», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у компанії, аби долучитися до проєкту, достатньо із 6 березня по 14 травня купити напої на будь-якій  заправці WOG або задонатити безпосередньо на фонд Андрія Хливнюка.

У цей період 5 гривень з кожного напою в «мегагорнятках» мережа АЗК WOG перерахує з власного прибутку на закупівлю БПЛА.

«Сьогодні кожен причетний до боротьби за свободу України: той, хто відкриває свій магазин, щоб увечері задонатити на ЗСУ, хто дбайливо засипає зерна в кавомашину, хто дорогою на роботу заїжджає посмакувати мегакаву на WOG, хто відкриває банківський застосунок, щоб переказати кошти на закупівлю безпілотників», – зазначає директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

Нагадаємо, раніше мережа АЗК WOG у межах акції «Донать по-чорному» придбала для медичних закладів 10 електрогенераторних установок.

Раніше enkorr писав, що мережа АЗК WOG спільно з фондом Сергія Притули ініціювали проєкт «Добробонуси» для збору коштів на евакуаційні автомобілі для ЗСУ. 

Наше видання також писало, що кошти на 25 БПЛА Shark збирає мережа АЗК ОККО. 

Источник