«Все треба робити вчасно», — Данілов про деокупацію Криму та Донбасу

Олексій Данілов Асіф АлієвQHA 09 Березня 2023, 14:12

Зараз лунають заклики, що треба залишити в спокої АР Крим, піти на поступки щодо територій Луганської і Донецької областей, що зараз, де зупинимось, там і зупинимось. Для нашої країни це дуже небезпечна річ, бо я можу ще раз наголосити, що все треба робити вчасно.

Про це в інтерв’ю Zaxid.net заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

За його словами, зараз треба ставити крапку, що стосується Росії. І без її фрагментації, чого Захід зараз дуже лякається.

«Вони [Захід] вважають, що вони можуть щось там ще підправляти, можуть мати контакти з тими чи іншими угрупуваннями на території Росії, з ними про щось домовлятись. Я можу сказати, що це хибна думка. Процес фрагментації Росії Путін запустив 24 лютого 2022 року, коли прийняв цей безглуздий наказ іти убивати наших громадян. Процес руйнації на Росії вже йде. Питання часу, коли там з’явиться та людина, яка скаже відповідні слова»,- наголосив він.

Секретар РНБО підкреслив, що наразі є величезна лінія фронту та Україні перш за все треба розв’язувати питання звільнення АР Крим і міста Севастополь, Донецької та Луганської областей, Запорізької області, Херсонської області, «де вся та мерзота ще перебуває».

Щодо Стратегії деокупації півострова, яка була прийнята 24 березня 2021 року, де пріоритетом був політико-дипломатичний шлях розв’язання питання Криму, то наразі з урахуванням процесів, які відбуваються, звільнення Криму буде відбуватися у зовсім інший спосіб. Нам треба прийняти відповідні документи, якщо РНБО за них проголосує.

«У цьому періоді часу я іншого шляху (крім мілітарного) не бачу. А яке буде бачення членів РНБО? Це ж ще треба інсталювати указом президента. Апарат РНБО відпрацьовує всі документи щодо всіх процесів, які відбуваються у секторі безпеки. Це один із них. І коли кажуть, що не готувались, то дехто забув, що треба читати документи. Там все написано, як казав класик. Уважно читайте і виконуйте. Якби всі рішення були бездоганні і їх виконали на 100%, ми мали б зовсім іншу ситуацію», — сказав Данілов

Нагадаємо раніше секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив, що Україна змінить стратегію майбутньої деокупації Криму.

Источник