ВРУ призначила Рустема Умєрова міністром оборони

Фото: Telegram/Залізний нардеп Ліна Тимошина 06 Вересня 2023, 13:34

Верховна Рада призначила ексголову Фонду держмайна Рустема Умєрова міністром оборони України.

Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк у Telegram.

Парламент призначив Рустема Умєрова Міністром оборони України. «ЗА» — 338, — написав Железняк.

Він зазначив, що призначення підтримали усі фракції.

Народний депутат України Олексій Гончаренко також повідомив про призначення.

Я не голосував, бо ніколи не голосую за кадрові питання. Але бажаю Рустему успіхів. Для цього бажано в кабінеті міністра відрізати телефонний дріт до Єрмака, — написав Гончаренко.

Нагадаємо, ексголова Фонду державного майна Рустем Умєров заявив, що Фонд держмайна перевиконав поставлені цілі.

Як повідомляли QIRIM.News, 31 серпня народний депутат України Ярослав Железняк написав у Telegram, що кандидатуру голови Фонду держмайна Рустема Умєрова запропонують на посаду міністра оборони України замість нинішнього очільника Міноборони Олексія Резнікова.

Як повідомляли QIRIM.News, ввечері 3 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що вирішив провести заміну міністра оборони України Олексія Резнікова на Рустема Умєрова, який донині був головою Фонду держмайна.

Нагадаємо, 4 вересня міністр оборони Олексій Резніков подав заяву про відставку голові Верховної Ради Руслану Стефанчуку. Голова Фонду державного майна Рустем Умєров теж подав заяву про відставку. 5 вересня Верховна Рада підтримала звільнення Резнікова — «за» 327 депутатів. За звільнення з посади голови Фонду державного майна України Умєрова проголосували 302 депутати.

Меджліс кримськотатарського народу висловив підтримку Рустему Умєрову, кандидатуру якого 6 вересня Верховна Рада розгляне на посаду Міністра оборони України.

Ким є Рустем Умєров та чим запам’ятався на посаді голови Фонду Держмайна і як народний депутат України — у публікації QIRIM.News.

Источник