«Вони обов’язково повернуться в усі пункти нашого державного кордону на Донбасі та в Криму», — Зеленський у День прикордонника

Фото: пресслужба Офісу Президента України Ліна Тимошина 01 Травня 2023, 09:48

Настане день, коли знов буде цілком звичною справою український прикордонний контроль для пасажирів у міжнародних аеропортах нашого Донецька та Сімферополя.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні 30 квітня, професійний день українських воїнів-прикордонників.

Вони дали перший бій окупанту на сході, вони міцно тримають кордон – від Волині до Харківщини, і вони обов’язково повернуться в усі пункти нашого державного кордону на Донбасі та в Криму. Обовʼязково настане день, коли знов буде цілком звичною справою український прикордонний контроль для пасажирів у міжнародних аеропортах нашого Донецька та Сімферополя, — сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що окупанту точно не вдасться відібрати у нас мир, який є природною частиною українського характеру.

Хочу зараз особливо відзначити наших воїнів-прикордонників, які разом з усіма силами оборони та безпеки України захищають нашу державу і наших людей в боях на Донбасі… Найбільш жорстокі напрямки… Мар’їнський, Бахмутський, Лиманський… Дякую вам, воїни!, — зазначив Президент.

Окремо він відзначив бійців Луцького прикордонного загону, які боронять Авдіївський напрямок.

Дуже потужно! Дякую вам! Південні напрямки, де підрозділи наших прикордонників завжди ефективно «мінусують» окупанта… Дякую вам! Дякую військовослужбовцям Харківського, Сумського та Чернігівського загонів, які захищають наш кордон із державою-терористом! Дякую всім, хто укріплює наш кордон на Волині, Рівненщині, Житомирщині та Київщині!, — наголосив очільник держави.

Источник