«Влучання блискавки» та «сигнальна ракета», знайдена на сміттєзвалищі: окупанти заявляють неймовірні версії «хлопків» у Севастополі

Ліна Тимошина 03 Жовтня 2022, 16:43

Окупанти заявляють неймовірні версії «хлопків», які відбулися 2 жовтня у центрі окупованого Севастополя. Тоді через це вилетіли віконні шибки в офісній будівлі на проспекті Генерала Острякова. Про це повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

Оскільки пропаганда окупантів очевидно отримала вказівки категорично заперечувати в Криму будь-які успішні наслідки партизанської діяльності або дій Української Армії, то фейковий «губернатор» Михайло Развожаєв одразу публічно пояснив вказаний інцидент у не газифікованому домі начебто «влучанням блискавки», — йдеться у повідомленні.

АРК зазначає, що таке напівабсурдне пояснення, за умов відсутності учора над окупованим містом грози, прогнозоване породило серед російських «колонізаторів» та колаборантів чергову хвилю пліток та панічного настрою.

А тому, пише АРК, очевидно для «заспокоєння населення», окупанти вигадали та оприлюднили 3 жовтня нову версію цього вибуху. Згідно з нею, нібито «раніше судима особа без постійного місця мешкання» запустила у повітря «судову сигнальну ракету», яку ця особа нібито знайшла на сміттєзвалищі.

Звісно не складно знайти в окупованому Севастополі безхатченка, який буде розповідати у «поліції» що завгодно, але доволі складно уявити «сигнальну ракету», яка вибиває шибки у багатоповерховому домі, — наголосили в Асоціації реінтеграції Криму.

Також очевидною є болісна увага «кримських говорючих голів» окупантів до таких, на перший погляд не ключових інцидентів, на фоні їх патологічної мовчанки з питань поступового наближення лінії зіткнення у Херсонській області до окупованого Криму, зазначили в асоціації.

Источник