Вимагав неіснуючий борг: в Одесі затримали організатора викрадення чоловіка

У липні 2022 року зловмисник, перебуваючи у місцях позбавлення волі, надіслав до потерпілого трьох осіб, щоб ті «вибили» з нього 1000 доларів неіснуючого боргу.

Про це повідомляє обласна поліція.

Правоохоронці встановили, що 32-річний уродженець Азербайджану, відбуваючи в Одесі покарання за хуліганство із застосуванням зброї та вбивство, організував викрадення чоловіка, з якого виконавці злочину вимагали неіснуючий борг.

Виконати свій злочинний намір він доручив трьом чоловікам віком 24, 28 і 29 років, які знаходилися на волі. Один із них має судимості за крадіжку та вбивство.

За вказівкою організатора, спільники зустрілися з 23-річним потерпілим і, застосувавши до нього фізичне насильство, заштовхали в автомобіль, у якому майже годину вимагали 1000 доларів, утримуючи та погрожуючи заподіянням тяжких тілесних ушкоджень із застосуванням ножа. Чоловік погодився виконати умови зловмисників, однак при собі мав лише трохи більше 3 тис. грн., які й віддав на умовах згодом заплатити решту.

Але «згодом» не відбулося, бо правоохоронці відразу затримали правопорушників і вилучили у них кошти потерпілого. Їм загрожує до 12-ти років позбавлення волі. Але розслідування злочину правоохоронці продовжили, допоки не встановили його організатора. Він відсидів у в’язниці понад сім років, але вже вийшов, а зараз може сісти за грати на той самий термін, який загрожує його спільникам.

За даними ЗМІ, йдеться про Бабека Гасанова, якого у квітні 2022 року засудили до 14 років в’язниці за вбивство одеського кікбоксера Сергія Лащенка.

Источник