Викрито злочинну групу, яка зливала пальне з локомотивів (фото)

Поліція викрила міжрегіональну злочинну групу, яка злила пального з локомотивів на 1,5 млн грн. Про це повідомляється на телеграм-каналі Національної поліції України.

«Встановлено: організував «бізнес» мешканець Вінницької області, залучивши свого батька – чергового на одній зі станцій — й співробітників кількох локомотивних депо, що знаходилися у Вінницькій і Черкаській областях», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають правоохоронці, ділки викрадали пальне під час руху локомотивів, їхньої стоянки й на станціях. За один вихід могли злити до 3 тонн дизпального.

Згідно з задіяною схемою, викрадене дизпальне надалі відвозили в місця тимчасового зберігання, підшукували клієнтів, яким потім збували його за готівку – 1 літр за ціною 42 грн.

Поблизу локомотивного депо у Вінницькій області поліцейські викрили п’ятьох активних учасників міжрегіонального злочинного угруповання під час викрадення пального з баків локомотива.

Вони вже встигли викрасти майже 2 тонни пального. Також на місці виявили ще одну порожню ємність на 1000 літрів.

Наразі вирішується питання про повідомлення організатору й чотирьом активним учасникам угруповання про підозру. Источник