Військові попередньо назвали ім’я бійця, вбитого за слова «Слава Україні!»

Ймовірно, українського воїна, якого стратили окупанти, звуть Тимофій Миколайович Шадура.

Ім’я бійця з резонансного відео назвала пресслужба 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, повідомляє Українська Служба Інформації. Також про це повідомила пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

Як відомо, вчора в соціальних мережах та засобах масової інформації було оприлюднено відеозапис розстрілу військовослужбовця Збройних Сил України, якого російські окупанти стратили після його слів «Слава Україні!».

За попередніми даними, загиблим є військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади Тимофій Миколайович Шадура. Тимофій Шадура вважається зниклим безвісти з 3 лютого 2023 року після бойових дій в районі міста Бахмут, – зазначили у бригаді.

Наразі тіло нашого військовослужбовця знаходиться на тимчасово окупованій території, а остаточне підтвердження щодо особи буде встановлено після повернення тіла та проведення відповідних експертиз.

Командування 30-ї окремої механізованої бригади і побратими Героя висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Помста буде невідворотною.
Слава Україні! Героям слава! – наголошують військові.

Вічна пам’ять усім героям, хто віддав життя за Україну!

Источник