Війна. День 623: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Ситуація на фронті уздовж лінії зіткнення залишається стабільно напруженою, але майже незмінною протягом вже місяців. Так, за минулу добу рашисти на Куп'янському напрямку вели безуспішні штурмові дії, на Бахмутському напрямку наші воїни відбили 5 атак противника, на Авдіївському напрямку ворог не полишає спроб оточити напівзруйноване місто. На Мар'їнському напрямку ворог здійснив понад 25 невдалих атак; на Шахтарському та Запорізькому напрямках противник також вів безуспішні штурмові дії. Однак Сили оборони України не тільки стримують ворога та дають йому відсіч, але й продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку.

Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.

Генштаб повідомляє, що минулої доби відбулося 45 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 50 авіаційних ударів, здійснив 64 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

***

На Куп’янському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах населених пунктів Синьківка, Іванівка, Берестове Харківської області, де наші захисники відбили 6 атак противника. На Лиманському напрямку противник вів безуспішні штурмові дії в районі Серебрянського лісництва. На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 6 атак окупантів біля Богданівки, Андріївки та Кліщіївки Донецької області. В той же час, Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області.

***

На Авдіївському напрямку ворог не полишає спроб оточити Авдіївку. Сили оборони відбили 14 атак противника поблизу Степового, Авдіївки, Тоненького та Первомайського Донецької області. На Мар’їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районі Мар’їнки Донецької області, де наші захисники відбили 17 атак. На Шахтарському напрямку ворог вів штурмові дії в районі Старомайорського Донецької області, успіху не мав.

Источник