Війна. День 619: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

На фронтах тривають важки бої на більшості ділянок лінії зіткнення – бо ворог не має наміру відмовлятися від наступу. Українські захисники продовжують мужньо тримати оборону на деяких ділянках, а на деяких самі переходять до наступу. Крім того триває наступ нашої армії на Мелітопольському напрямку. У цьому динамічному напруженні поки зберігається певний баланс. Але війна не має переходити у затяжну стадію, це не вигідно Україні, — так вважає головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.

Генштаб повідомив, що минулої доби відбулося 66 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 2 ракетних та 62 авіаційних ударів, здійснив 77 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

***

На Куп’янському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії біля Синьківки, Іванівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області. Наші захисники відбили тут близько 10 атак противника. На Лиманському напрямку противник вів безуспішні штурмові дії в районі Верхньокам’янського Донецької області. На Бахмутському напрямку ворог безуспішно намагався відновити втрачене положення неподалік Кліщіївки, де наші захисники відбили близько 10 атак. Також противник вів безуспішні штурмові дії в районах Богданівки та Хромового Донецької області. В свою чергу, Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області. На Авдіївському напрямку ворог, за підтримки авіації, не полишає спроб оточити Авдіївку. Безуспішними були наступальні дії противника в районах населених пунктів Степове, Тоненьке, Авдіївка, Сєверне, Первомайське Донецької області. Тут Сили оборони відбили близько 20 атак ворога. На Мар’їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районі Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де українськими воїнами відбито близько 20 атак ворога. На Шахтарському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії біля населеного пункту Старомайорське Донецької області.

***

На Запорізькому напрямку ворог безуспішно намагався відновити втрачене положення неподалік Роботиного Запорізької області. Водночас, Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку.

Источник