Війна. День 227: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

ЗСУ у важких боях здобувають перемогу Україні, звільняючи території півдня та сходу. Але ціна визволення дуже висока, а ворог сильний і не обтяжений принципами. І ще важливо пам»ятати, що сьогодні — ювілей рашистського диктатора. Швидше за все, підлеглі спробують «привітати» його, завдавши чергових терористичних ударів по містах України. Отже, сьогодні точно не варто нехтувати сигналами тривоги.

Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.

На Кримському мосту сталася масштабна пожежа

***

Сьогодні вночі о 00:59 через черговий обстріл російськими військами була пошкоджена і відімкнулась остання лінія зв‘язку з енергосистемою 750кВ ЗАЕС – Дніпровська. В результаті відбулось повне знеструмлення Запорізької АЕС. В автоматичному режимі увімкнулись дизель-генератори. Наявних запасів дизельного пального для їх роботи в такому режимі вистачить на 10 діб, повідомили у НАЕК «Енергоатом».

***

В Чорному морі російське угруповання з 14 кораблів має напоготові чотири ракетоносії, серед яких два підводних. Сумарне спорядження “Калібрами” – 24 ракети. Також на чергуванні великий десантний корабель і десантний катер.

Источник