Війна. День 226: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Наступ ЗСУ триває, і, за деякими оцінками, до кінця жовтня наша армія може опинитися в Херсоні. У рашистів на фронті справи йдуть настількі погано, що це визнають навіть їхні пропагандисти. Наразі Україну особливо явно хочуть схилити до переговорів. Мабуть, звідси – і нахабна пропозиція «договоритися парламентами» (з тією самою держдумою, що підтримала анексію), і не менш безглузді загрози ядерною зброєю.

Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.

 

За опертивними даними Генштабу ЗСУ, у минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Виїмка, Красне, Бахмут, Майорськ, Веселе, Побєда, Невельське, Кам’янка та Тернові Поди.

За наявною інформацією, на посилення російської армії, що воює на тимчасово окупованій території Донецької області, прибуло підкріплення з п’ятиста відмобілізованих кримінальних злочинців. Командирами новоприбулих підрозділів призначено офіцерів з числа колишніх російських правоохоронців. Командування російських військ видало розпорядження про вилучення мобільних телефонів у всіх мобілізованих, що прибувають.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 23 удари. Підтверджено ураження опорного пункту, 15 районів зосередження озброєння та військової техніки, а також 7 зенітних ракетних комплексів противника. Крім того, наші підрозділи протиповітряної оборони на різних напрямках збили понад 20 БпЛА ворога. Серед них – 5 Орлан-10, 15 Shahed-136 та 1 Mohajer-6.

Ракетні війська і артилерія за минулу добу уразили 5 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, 5 позицій ППО, 2 засоби артилерії, склад боєприпасів та переправу.

***

Источник