Відомі українські письменники презентували в Одесі нові видання (фото)

У рамках фестивалю Meridian в Одесі виступили відомі українські пиьсменники Тарас Прохасько, Андрій Любка та Іван Малкович.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Тарас Прохасько презентував збірку своєї нової єсеістики«Бурчак». За словами слухачів, це – доволі інтимна річ. Розповідь про двох постраждалих від радянської влади жінок, одна з яких була в засланні, які відчували наближення кінця радянського союзу і хотіли взяти від влади все що можна: мандрували «імперією» за копійки.

Прохасько каже, що письменником бути дуже просто:

Ти не маєш бути розумним, начитаним або істориком. Ти вигадуєш свою історію, свою літературу. І вона не може бути неправильною. Ваша література завжди знайде свого читача.

Андрій Любка зачитував частину не виданої  ще книги. Письменник каже, що зрозумів: за кордоном Україну бачать як велику рану. А він хоче показати швейківську війну, коли наші захисники – це живі люди, тому і розповідав історію своїх поїздок. Також Любка зачитав уривок про Одесу – саме тут він у 2016 році на концерті «Океану Ельзи» на стадіоні «Чорноморець» прямо під час виконання пісні зробив пропозицію своїй майбутній дружині. До речі, книгу він посвятив саме їй.

Іван Малкович читав вірші з величезної антології української поезії, яку приніс з собою. Серед представлених там авторів є і одеські прізвища.Источник