Вибухи у Севастополі показали, що рф не здатна обороняти Крим, — Центр стратегічних комунікацій

Фото: Telegram Михайла Развожаєва Ліна Тимошина 01 Травня 2023, 16:57

Вибухи в тимчасово окупованому Севастополі показали, що росія не здатна обороняти Крим.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій (ЦСК) на сторінці у Facebook.

У ЦСК зазначили, що під час пожежі 29 квітня в Севастополі згоріла нафтобаза: понад 10 резервуарів із нафтопродуктами загальною місткістю 40 тисяч тонн.

Нафтобаза була уражена і згоріла поруч з місцем розташування російської 810-ї бригади морської піхоти. Отже, йдеться про законну воєнну ціль. Паливо знищеної нафтобази призначалося для потреб російської агресії проти України, — йдеться у повідомленні.

У центрі наголосили, що морська піхота не змогла прикрити нафтобазу, так само як і два зенітні ракетні полки росіян, розташовані в Севастополі. Окупанти продемонстрували свою слабкість і непрофесійність.

На відміну від рф, Україна не атакує мирне населення. Водночас мирним мешканцям варто триматися від російських військових об’єктів у Криму. росія не здатна обороняти та утримувати Крим. Курортний сезон цього року на півострові буде зірваний, — підкреслили у ЦСК.

Раніше повідомлялося, що в окупованому росіянами Севастополі безпілотник підірвав нафтобазу у бухті Козачій.

Як повідомляли QIRIM.News, у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявили, що у Севастополі 29 квітня трапилася «бавовна», яка є Божою карою, у тому числі за вбитих цивільних в Умані.

Источник