Вибух ракети біля Худмузея Одеси: як виглядає вирва та що відомо про наслідки для закладу культури (фото)

Як повідомляла УСІ, у середмісті Одеси з'явилася вирва від вибуху російської ракети сьогодні ввечері. Уточнюємо: цей вибух стався дуже близько від одеського Художнього музею. Сам музей теж постраждав. Через пошкодження інфраструктури трамваї змінять маршрути.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації

Величезна вирва в наслідок рашистської ракетної атаки утворилась сьогодні ввечері на вулиці Софіївській.

Вибух стався на проїжджій частині вулиці неподалік воріт музею. Зруйновані трамвайні колії, дорога, тротуар, стовпи електромережі. Пробитий водопровід – у ямі багато води.

Щодо стану музею – пошкодження певно є, імовірно суттєві, постраждала також адмінбудівля.

Будинки на вулиці навколо візуально цілі, але вибито багато вікон. Найближчий будинок візуально постраждав доволі сильно.

Про інші пошкодженні у місті – згодом.


Через пошкодження інфраструктури в районі вулиці Софіївській рух трамвайного маршруту №7 завтра буде організовано за зміненою схемою:
– від вул. Паустовського до вул. Чорноморського козацтва та від 16-ї станції Люстдорфської дороги до Тираспольскої площі.

Трамвайний маршрут №12 курсуватиме за маршрутом: Слобідський ринок – Херсонський сквер. Трамвайний маршрут №15 курсуватиме між Слобідським ринком та Олексіївською площею, повідомили у КП “Одесьміськелетротранс”.

Источник