Велика Британія візьме участь у Першому Парламентському саміті Кримської платформи, який відбудеться у Хорватії

Ліна Тимошина 05 Жовтня 2022, 15:34

Керівництво Парламенту Великої Британії візьме участь у Першому Парламентському саміті Кримської платформи, який відбудеться у Хорватії наприкінці жовтня. Про це повідомляє «Кримська платформа» у Телеграм.

Зазначається, що заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася зі спікером Палати громад Парламенту Великої Британії сером Ліндсі Гойлом у рамках Саміту Голів парламентів країн G20 у Джакарті, Індонезія.

Олена Кондратюк подякувала Великій Британії за лідерство у санкціях проти рф та всебічну допомогу, відзначила значний внесок країни у забезпечення обороноздатності України, фінансової стабільності, підтримки економіки, наданні прихистку та гуманітарної допомоги українцям, — йдеться у повідомленні.

Гойл зазначив, що Велика Британія не визнає результатів псевдореферендумів і спроб росії анексувати українські території. Сполучене Королівство триматиме незмінний курс на всебічну підтримку України, її суверенітету та територіальної цілісності.

Водночас Кондратюк висловила упевненість, що Велика Британія буде залишатися головним партнером не тільки у збройній відсічі росії, а й у післявоєнній відбудові України.

Источник