Ведуча телеканалів Медведчука отримала підозру від СБУ

Жінка втекла до окупантів, публічно виправдовує російську збройну агресію проти України, зокрема підтримала окупацію Маріуполя.

Про це повідомили у СБУ.

У Службі безпеки зазначили, що зібрали вичерпну доказову базу на прокремлівську пропагандистку Діану Панченко, яка публічно виправдовує російську збройну агресію проти України. Раніше вона працювала на підсанкційних телеканалах підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука, де поширювала антиукраїнські наративи москви.

Після початку повномасштабного вторгнення колишня телеведуча підтримала російських загарбників та у серпні минулого року виїхала до тимчасово окупованого Донецька. Там вона продовжила поширювати ворожу пропаганду у вигляді маніпулятивних сюжетів на користь країни-агресора. Для «розгону» деструктивного контенту активно використовує соцмережі, у тому числі заборонені в Україні, – йдеться у повідомленні

У своїх провокаційних «проєктах» Панченко підтримує захоплення частини східних регіонів нашої держави. Крім цього фігурантка створила так званий «документальний фільм», в якому виправдовує воєнні злочини російських окупантів проти мирних жителів Маріуполя.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Діані Панченко про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виготовлення та поширення, в тому числі повторно та з використанням засобів масової інформації, матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії російської федерації проти України). Тривають комплексні заходи для притягнення фігурантки до відповідальності за злочини проти України.

Источник