«Вас обдурили та зрадили. Ви платите кров’ю за чиїсь фантазії», — Резніков звернувся до офіцерів і командування армії РФ

Скріншот відео Ліна Тимошина 07 Жовтня 2022, 11:08

З людиною, яка поки що очолює Росію, ніхто вже не говоритиме. А на можливих переговорах у майбутньому РФ представлятимуть ті, хто вже обдурив російську армію і готується зробити її винною. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков, звертаючись до офіцерів і командування армії РФ, які ухвалюють рішення.

Тому що, або вони, або ви. І ви знаєте, що це правда. У московських чиновників і політиків, які відправили вас на війну, гроші і майно знаходяться в країнах НАТО, які дають нам зброю. Їхні сім’ї в країнах НАТО. Зовсім Нещодавно вони чудово почувалися в Лондоні та Вашингтоні, їм триста років не потрібен Лиман, Попасна або Каховка, вони навіть не знають, де це, вони розуміють, що потрапили в пастку з війною. І зроблять усе, щоб списати на вас свої прорахунки, — заявив Резніков.

Він наголосив, що хтось у Кремлі вирішив відправити російських військових на вірну смерть і зрадив їх.

Чому так відбувається? Все дуже просто. Вас обдурили та зрадили. Вам обіцяли легку прогулянку, а відправили в пастку. Ви платите кров’ю за чиїсь фантазії та хибні цілі. Тепер вас не слухають, тому що послухати вас зараз — означає визнати помилки. А у Москві не люблять правду. Їм простіше розповісти, як ви героїчно загинули у битві з вигаданими полчищами НАТО, — зазначив він.

Країни НАТО постачають Україні зброю. Але б’ють росіян цією зброєю українські воїни. Резніков розповів, що Президент України Володимир Зеленський відвідує фронт, на відміну від російського президента. І нагадав, що в Україні росіяни нікого не звільняють.

Ви знищуєте цілі міста, де зовсім недавно вас вважали добрими сусідами і говорили російською. А тепер посіяна ворожнеча на покоління вперед. Багато хто з вас уже зрозумів – вас відправили помирати не за праву справу. Може тому ваш ховається в бункері, а не тримає удар поруч з вами? Він боїться вашого прозріння, презирства та вашого справедливого гніву, — сказав міністр.

Українські захисники Маріуполя виконали наказ до кінця. І Україна зробить усе, щоб їх витягти і це вже робить. Тому що вони – герої.

А хто тепер ви? Запитайте себе, ким вважають вас? Ким ви будете після цієї війни для своїх дітей і онуків, коли вони дізнаються правду? Як увійдете в історію? Як ті, хто воював під одним прапором із зеками? Ви і залишитеся в пам’яті як злодії, ґвалтівники та вбивці. Я вам скажу, що буде далі, – зазначив міністр оборони.

Резніков сказав, що тисячі російських хлопців загинуть, ще більше залишаться без рук, без ніг. Але їх зганьблять, а командування зроблять винним і знову зрадять. Він підкреслив, що Україні не потрібна російська земля – нам достатньо своєї. І ми повернемо її усю.

Ми гарантуємо життя, безпеку та справедливість усім, хто відмовиться воювати, негайно. І ми доб’ємося трибуналу для тих, хто віддавав злочинні накази. Ви ще можете врятувати Росію від трагедії, а російську армію від приниження та ганьби, — підсумував очільник міноборони України.

Источник