В Українському Дунайському пароплавстві розкрили масштабну корупційну схему

Йдеться по систематичні крадіжки пального за участю багатьох працівників держпідприємства, у тому числі капітанів суден. Корупційна схема залишилась нам у спадок від минулого керівництва, стверджують на підприємстві.

Про це повідомив гендиректор Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко.

Як повідомляється, ще за старого керівництва УДП організаторами схеми були безпідставно завищені норми витрати палива на здійснення портових операцій. На буксирах почав накопичуватись певний надлишок палива. «Зекономлене» паливо капітани використовували для «лівих» операцій без внесення у судновий журнал. Лише по одному з дунайських портів виявлені сотні таких операцій.

«Виручка» розподілялася між організаторами та задіяними у схемі капітанами, агентами, диспетчерами та іншими співробітниками. Частину палива просто зливали, вивозили, продавали, – йдеться у повідомленні.

Розкрити схему допомогли датчики контролю витрат палива та система відеоспостереження. Було зафіксовано рух невідомої автоцистерни з паливом по території підприємства. Був проведений аудит, розслідування. Наразі всі матеріали передаються у правоохоронні органи.

Источник