В Таїровській селищній раді відбулась апаратна нарада з питань організації роботи закладів загальної середньої та дошкільної освіти за дистанційною формою навчання

На апаратній нараді розглянули питання про стан проведення інвентаризації земель Таїровської селищної ради та організацію роботи закладів загальної середньої та дошкільної освіти Таїровської селищної ради за дистанційною формою навчання. Про це повідомляє прес-служба селищної ради.

Як зазначила у своїй доповіді начальник відділу освіти Управління гуманітарної політики Тетяна Іваній: «З 01.09.2022 року у Таїровському ЗЗСО було впроваджено електронні журнали та електронні щоденники на платформі Нові знання (nz.ua). Комунікація між учителями та учнями відбувається за допомогою платформи zoom, viber, telegram, classroom. Дидактичні матеріали уроків розміщено на платформі нові знання, viber, telegram, Google classroom, You Tube каналах. В Сухолиманській початкові школі, згідно з рішенням педагогічної ради, ведуться друковані журнали та паралельно проводиться адаптація ведення електронного журналу на платформі «Нові знання». Також були зазначені найважливіші напрямки виховної роботи в закладах освіти, а саме: — психологічна та емоційна підтримка учнів; — навчання правил поведінки в умовах воєнного стану (під час повітряних тривог, поводження з вибухонебезпечними предметами, перша медична допомога тощо); — адаптація та підтримка учнів-ВПО; — розвиток критичного мислення та медіаграмотності; — національно-патріотичне виховання; — виховання здорової та спортивно розвиненої молоді. Зберігайте спокій та не нехтуйте сигналами повітряних тривог.


Источник