В Одеській області за дитяче порно судили водія великої компанії

Чоловік приїхав на ліквідацію наслідків ракетного удару, своєю поведінкою він викликав підозру у СБУ. Але замість доказів співпраці з ворогом, на його телефоні знайшли фото оголених дітей. 

Про це кореспонденту Української Служби Інформації стало відомо з вироку Комінтернівського суду.

Двоє працівників СБУ звернули увагу на водія компанії “Укренерго” через те, що він робив фото прильотів по об’єктах енергоінфраструктури. Чоловік сказав, що обмінюється фотографіями з колегами. Його попросили показати телефон і виявили багато російських номерів а також інтимні фото жінок. Це чоловік пояснив спілкуванням з жінками з якими познайомився в інтернеті.

Також правоохоронці виявили дитячу порнографію на його телефоні. Саме за це його судили.

Чоловік заявив у суді, що познайомився з жінкою на сайті знайомств, він з нею навіть зустрівся, але вона виявилася неадекватною людиною. Попри це він продовжив з нею спілкування в мережі. І вона нібито постійно йому надсилала фото оголених дітей. Підсудний нібито видаляв ці знімки і не знав, що вони зберігаються на телефоні.

За рішенням суду чоловіка чекає 4 місяця арешту за зберігання дитячої порнографії. Також він має заплатити більше 7 тисяч гривень.

Источник