В Одеській області судили чоловіка, який жорстоко побив, пограбував та викрав жінку

Це сталося ще у 2012 році в Овідіополі. Двоє чоловіків залізли у будинок дружини моряка. Вони погрожували їй ножем та рушницею, зв&#39язали та сильно побили, вкрали гроші та коштовності, а потім посадили жінку в автівку і повезли до моря, щоб вбити. Врятувало жертву лише те, що на автівку звернули увагу працівники ДАІ. Одного з нападників засудили у 2019, а другого зараз.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався з вироку Овідіопольського районного суду Одеської області.

Хозяйка приватного будинку найняла двох чоловіків, щоб вони постригли газон. Жінка заплатила їм по 200 гривень, покормила обідом та напоїла пивом. Чоловіки зрозуміли, що у дружини моряка є гроші та коштовності і вона мешкає сама, адже її чоловік був у рейсі.

Тож вночі злодії повернулися. Обидва чоловіки були п’яні. Вони одягли шкарпетки на руки, щоб приховати відбитки, озброїлися ножами, через вікно залізли у спальню та напали на 45-річну жінку. Один із них сів на постраждалу та почав душити подушкою; потім жертву зв’язали та почали бити, та приклали до шиї ножа, щоб дізнатися, де коштовні речі.

Злякавшись, постраждала розповіла, де знаходяться гроші та прикраси. Там виявилося 365 євро, 200 доларів та багато золотих прикрас – ланцюжків, кулонів, обручок, їх загальна вартість на той час (2012 рік) склала більше 36 тисяч гривень.

Але навіть забравши усі цінні речі, чоловіки не заспокоїлися: вони знову жорстоко побили безпорадну жінку і вже погрожували їй рушницею, яку знайшли в ії будинку. Після чого порвали на неї пижаму, поволокли у гараж та посадили у її машину. Грабіжники поїхали до моря в Затоку з метою вбити жертву. Але на автівку, яка їхала на великій швидкісті, звернули увагу працівники ДАІ. Саме вони врятували жінку, за що пізніше їх нагородили.

Одного з нападників приговорили у 2019 році, крім строку його зобов’язали заплатити жертві 50 тисяч гривень. А інший отримав вирок лише зараз, у березні 2023 року. Уродженець Одеської області був до цього тричі судимий, увесь цей час він знаходився в СІЗО. За резонансний напад на жінку він отримав 8 років у в’язниці.

Источник