В Одесі завдяки пластику придбали реанімобіль для Бахмутського напрямку (фото)

Волонтерам вдалося зібрати 11 тонн пластику, який приносили усі охочі. Коли діло дійшло до сортування — це на себе взяли дві пенсіонерки, а потім до них доєдналися багато небайдужих. Як результат — новенький реанімобіль для наших захисників.

На презентації автівки побувала кореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Збирати пластикові кришечки почали у вересні – їх у офіс волонтерів несли усі небайдужі. Тож назбиралося 11 тон і постало питання про сортування пластику.

Сортувати пластик почали дві жіночки, яких ми прозвали кульбабки. Одній 84 роки, а іншій – 76. Але потім до них приєдналися багато волонтерів і зараз вони сортують кожного дня з 11 ранку. Кришки сортують за 6 кольорами, як цього вимагає виробництво, а іноді до нас потрапляють вже і сортований пластик. Таким чином ми збільшили вартість пластику до 14 гривен за кілограм, замість 5, – розповіла керівник волонтерського центру Данко Наталія Суровцева.

Наталія Суровцева

Ідея збирати пластик для наших захисників об’єднала різних людей – і дітей, і дорослих. Наприклад, цілий кузов автомобіля назбирав одесит Юрій, який торгує замками на Новому ринку. Крім збору пластику волонтери відкрили збір грошей.

Кожен міг задонатоти комфортну суму, також ми проводили різні заходи. Реаномобіль поїде на Бахмутській напрямок, адже саме там був запит на цю автівку. В неї є усе, щоб направити поранених з фронту до лікарні, – розповів координатор проекту Пластик рятує життя Владислав Михайленко.

Владислав Михайленко

Збирати пластик для порятунку продовжать і надалі, тож можна приєднуватися.

Источник