В Одесі з нагоди Дня Соборності України поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку (фото)

У заході взяли участь очільник Одеської ОВА Максим Марченко, заступники міського голови Сергій Тетюхін та Павло Вугельман та начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук.

Про це повідомили в міськраді.

Щороку це свято, встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871, відзначають 22 січня. Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений у 1919 році, став історичним об’єднанням українських земель в одній державі.

Ця історична подія передала наступним поколінням українців дві мудрості. Якщо не припиняти боротьбу, рано чи пізно єдину й незалежну державу буде відновлено. Якщо не досягти справжньої єдності, незалежність буде втрачено. Ми завжди знали про першу мудрість. А 24 лютого довели, що засвоїли другу. Наша Україна єдина, бо сильна. Сильна, бо єдина, – наголосив президент України Володимир Зеленський у своєму привітанні.

Наша країна переживає найскладніші часи за всю історію своєї незалежності. Але українці мужньо відстоюють свободу та суверенітет своєї держави, – підкреслив очільник ОВА Максим Марченко.Источник