В Одесі внаслідок російської атаки пошкоджено близько 1000 кв. м. покрівель (відео)

Комунальні та обслуговуючі підприємства за допомогою американського фонду Баффета продовжують відновлювати місто після ракетного обстрілу рашистів який трапився 5 листопада. Водопостачання на Софіївській та прилеглих вулицях вже відновлено.

Про це повідомила директорка департаменту міського господарства Наталія Мостовських, передає Українська Служба Інформації.

Комунальні служби привели в санітарно-технічний стан вулицю Софіївську, куди ввечері 5 листопада влучила ворожа ракета. Там вивезено близько 90 кубометрів сміття, зазначила директорка департаменту.

Очищена від уламків вулиця Чернишевського та прилеглі провулки. Вчора і сьогодні керуючі компанії допомагають мешканцям герметизувати квартири та будинки – скління, закриття віконних отворів плівкою та ОSB-плитами. Ведуться роботи на покрівлях – загалом пошкоджено близько 1000 кв. м, – зазначила Наталя Мостовських.

На місцях працюють служби «Інфоксводоканал» та «Одесагаз», КП «Одесміськсвітло». Вже полагоджено понівечений водовід і ввечорі 6 листопада будинки на прилеглих до вул. Софіївської вулицях отримали водопостачання. Служба «Одесагаз» працює над герметизацією ушкоджених мереж.

Продовжується обстеження квартир та складання актів для отримання допомоги з бюджету міста.

Щиро дякуємо фонду Баффета та іншим організаціям, які надають допомогу матеріалами! – наголосила представниця мерії.

Источник