В Одесі викрили пропагандистів «руского міра», які викладали у соцмережі результати обстрілів з дронів

Розміщували результати обстрілів дронів-камікадзе та пропагували «рускій мір»: в Одесі поліція викрила адміністраторів мережі проросійських каналі.

За місцями їхнього мешкання вилучили комп’ютерну техніку, формений одяг окупаційної армії та речі з ворожою та забороненою символікою, повідомили у відомстві.

Співробітники управління стратегічних розслідувань в місті Одеса Нацполіції та обласного управління СБУ продовжують проводити заходи з виявлення осіб, які сприяють ворогові. В ході моніторингу Інтернет-мережі правоохоронці виявили проросійський телеграм-канал, в якому розміщувалися наслідки обстрілів дронів-камікадзе. Відео з’явилося на ресурсі через кілька хвилин після влучання. Крім того, адміністратори цього та інших  ресурсів створювали контент, який дискредитує військовослужбовців ЗСУ, виправдовує збройну агресію РФ та її дії на території України. 

Співробітники УСР Нацполіції та СБУ оперативно встановили адміністраторів мережі проросійських каналів. За місцями їхнього мешкання правоохоронці провели невідкладні обшуки та вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, формений одяг окупаційної армії та речі з ворожою та забороненою символікою. Під час огляду техніки були встановлені особи, які за певну винагороду надавали візуальне підтвердження наслідків ворожих ударів.

Після проведення ряду необхідних процесуальних заходів буде надана правова оцінка діям викритих осіб. Заходи з викриття проводилися спільно з прокуратурою області.

Вкотре звертаємося до громадян з проханням не поширювати фото або відео місцевості, де був обстріл. Розміщена інформація може бути використана ворогом для подальшого корегування своїх цілей.

 


Источник