В Одесі відбулась робоча зустріч керівництва області з робочу зустріч з представниками американської неурядової організації

Вчора, 6 жовтня, І-й заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков провів робочу зустріч з представниками американської неурядової організації FHI 360. Про це  повідомили в ОВА.

«FHI 360 — це міжнародна некомерційна організація, яка працює над покращенням здоров’я та благополуччя людей у США та по всьому світі. Наш штат — понад 4000 спеціалістів у більш ніж 60 країнах. В Україні ми працюємо з 2012 року і зараз прийнято рішення розширювати свою діяльність задля допомоги населенню в умовах війни. Найбільший фокус діяльності нашої організації буде щосереджено на медичній допомозі та соціальній підтримці» — поінформували кооринатори Лаура Тоньйоні та Віджей Нараян. Окремо торкнулись теми підтримки постраждалих від домашнього насильства. Зокрема, Директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Тетяна Демент’єва зазначила, що в області діють 67 мобільних бригад для роботи з постраждалими від домашнього насильства, а в 6 громадах створено такі центри за рахунок державних коштів. Сторони обговорили питання соціально-медичного сектору співпраці та визналили попередні вектори щодо організації роботи в Одеській області: зокрема по наданню генераторів для лікарень, медичного сервісу, фармацевтичних препаратів, медичних матеріалів і обладнання, проведення навчальних тренінгів, а також підтримку мобільних медичних бригад.  


Источник