В Одесі проходить виставка до дня народження Бориса Літвака (фото)

В Одесі вшановують пам'ять Бориса Літвака — засновника БФ «Майбутнє» та Дитячого реабілітаційного центру, відомого як «Будинок з янголом».

10 березня у галереї благодійного фонду відкрилася виставка до дня народження Бориса Літвака (11.03.1930 – 10.04.2014). На заході побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

В коментарі УСІ директорка БФ «Майбутнє» Вероніка Михайленко розповіла, що на виставці представлені картини, подаровані фонду за 27 років його роботи, почесні нагороди Літвака, рідкісні фотографії, сувеніри, зроблені вдячними пацієнтами.

Під час відкриття виставки для гостей підготували музичну програму у виконанні студентів та викладачів Одеського фахового коледжу мистецтв ім. К.Ф. Данькевича.

Нагадаємо, у 1996 році Борис Літвак заснував БФ «Майбутнє» та подарував місту Дитячий реабілітаційний центр. Фонд завжди мав багато друзів. Вони допомагали та допомагають фінансово, передають сучасне обладнання; присвячують йому книги, вірші та пісні; дарують свої картини, вишиті зображення, фотороботи.

Виставка триватиме до 10 квітня 2023 року включно. По буднях з 12:00 до 19:00. Вхід вільний. Місце проведення: галерея БФ «Майбутнє», вул. Пушкінська, 51 (Будинок з янголом).

Источник