В Одесі нагадали про необхідність дотримання правил особистої та протипожежної безпеки

Адміністрація ТОВ Промринок нагадує одеситам та гостям регіону про необхідність дотримання правил особистої та протипожежної безпеки на «Сьомому кілометрі». Про це повідомляється на сайті підприємства.

Традиційно з початком осінньо-зимового періоду фахівці фіксують зростання пожеж у громадських місцях, на різних підприємствах та об’єктах торгівлі. Як правило, причиною загорань є порушення правил використання електрообігрівальних приладів, несправність проводки, куріння в недозволених місцях, недбале поводження з відкритим вогнем.

Звертаємо Вашу увагу, що на всіх торгових площах ринку є спеціальні пожежні щити, які оснащені вогнегасниками, ємностями, піском, лопатами.

Підприємцям наполегливо рекомендується суворо дотримуватись правил пожежної безпеки. Не забувайте перед закриттям торгових об’єктів вимикати прилади та ілюмінацію від електромережі, перевіряти приміщення перед його закриттям.

Нагадуємо також підприємцям, що на кожному торговому чи складському об’єкті ринку мають бути вогнегасники, технічне обслуговування яких необхідно проводити своєчасно (не рідше одного разу на рік).

На Промтоварному ринку заборонено:

— захаращувати будь-якими предметами, товарами чи обладнанням евакуаційні проходи та пожежні розриви;

— курити в контейнерах, магазинах, павільйонах, складах

— запалювати свічки, використовувати відкритий вогонь, гасові лампи, саморобні обігрівальні та електроприлади.

Нагадуємо, що до структурних підрозділів Промтоварного ринку входить пожежна частина.

Телефони виклику оперативних служб ринку:

Пожежна охорона: (048)797-00-01

Швидка допомога: (048)797-00-97

Поліція:                   (048)797-00-94

Крім того, на ринку працює централізований Ситуаційний центр, до якого, у разі будь-якої позаштатної ситуації, можуть звертатися і відвідувачі, і підприємці, і працівники ринку за телефоном: (048) 7970-508. 


Источник