В Криму затримали молодого чоловіка за «заклик до екстремізму»

Асіф АлієвQHA 10 Березня 2023, 14:26

Російське ФСБ в окупованому Криму затримали 23-річного мешканця Сімферополя за публічні заклики до екстремізму в соціальних мережах.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Кримчанин створив у соціальній мережі «ВКонтакте» обліковий запис та під псевдонімом підготував та розмістив на своїй сторінці текст, у якому містяться заклики до здійснення насильницьких дій щодо групи осіб, виділеної за ознаками походження та національності», – йдеться у повідомленні.

Слідчий відділ УФСБ порушив кримінальну справу. Затриманому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

3 лютого в окупованому Криму затримали 50-річного жителя Сімферополя нібито за «заклики до вбивства поліцейських. За даними ФСБ, чоловік нібито розмістив «Вконтакті» публікацію із закликами до вбивства «представників правоохоронних органів рф». Зазначається, що кримчанину загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Як повідомляли QIRIM.News, 2 лютого ФСБ заявило про затримання севастопольця, оголосивши підозрюваним у «фінансуванні тероризму». Нагадаємо, також 2 лютого УФСБ Росії в окупованому Криму, заявило, що затримано жителя Криму за підозрою в участі в діяльності «незаконного збройного формування «Батальйон імені Номана Челебіджихана».

Як повідомляли QIRIM.News, раніше представники ФСБ в окупованому Криму «затримали» кількох людей нібито за те, що вони перебували у чатах проукраїнських груп і писали там коментарі.

Як повідомляли QIRIM.News з псиланням на КримSOS, з 4 березня до кінця 2022 року окупаційні «суди» в Криму розглянули питання про нібито «дискредитацію армії рф» 234 рази.

Источник