В Анкарі відбувся Фестиваль світових культур, у якому взяла участь українська делегація (ФОТО)

Асіф АлієвQHA 28 Вересня 2022, 13:26

У турецькому столичному Ankara CerModern 23 вересня відбувся Фестиваль світових культур, у якому взяла участь українська делегація.

Як повідомляє турецьке бюро QIRIM.News стенд, присвячений Україні, викликав велику увагу та інтерес у відвідувачів фестивалю.

В українському павільйоні розповіли про війну, розв’язану росією, показано традиційний український візерунковий одяг-вишиванку, продемонстровано танцювальні номери.

Як заявила громадянка України Мяхпул Мірсаліїва, за допомогою фотографій українська сторона намагається підвищити поінформованість турецького народу про війну в Україні

«Ми продаємо український традиційний одяг для жертв війни, які проживають в Анкарі і зібрані тут пожертвування надсилаємо жертвам війни в Україну», — сказала вона.

Вчителька англійської мови Катерина Соловій, яка мешкає в Туреччині, розповіла QIRIM.News про те, як її родина, що мешкає в селі біля кордону Білорусі, пережила перші дні та тижні війни.У Соловій загинув друг сім’ї, який загинув під час спроби втекти з окупації з дружиною.

«Я дуже вірю у перемогу, ми здобумо перемогу, давши великі втрати. Я не сумніваюся, що Росія програє», — сказав він.

Фестиваль світових культур пройшов в Анкарі за підтримки Міністерства закордонних справ Турецької Республіки, Міністерства молоді та спорту та Інституту Юнуса Емре при організації галереї Ebrişem.

Источник