В Аккермані відкрили філіал музею поліції Одеської області (фото, відео)

Формений одяг, спецтехніка, зброя, нагороди і фотокартки робочих буднів поліції можна тепер побачити у музеї в Білгороді-Дністровському.

Про це повідомили у поліції Одеської області.

У новому музеї поліції представлені експонати, які демонструють історію розвитку від «міліції» до сучасної поліції.

Чимало зібрано в музеї експонатів, пов’язаних із протистоянням українських воїнів збройній агресії російської федерації, – «трофеїв», фотоматеріалів про роботу поліцейських на місцях влучання ракет, допомогу постраждалим жителям району та евакуйованим з тимчасово окупованих територій громадянам. Одне із почесних місць у музеї займає прапор України із підписами наших бійців, які несуть службу у зоні активних бойових дій, — розповіли в поліції.

Під час першої екскурсії школярам розповіли про те, як формувалися правоохоронні органи в регіоні, як вони героїчно брали участь у миротворчих місіях, ліквідації аварії на ЧАЕС, визвольних операціях на сході України і, звісно, як вони нині разом з усіма силами оборони захищають Батьківщину від російських окупантів.

Зазначимо, збирали експонати минулого та сьогодення правоохоронних органів регіону ветерани МВС, поліцейські, прикордонники, військові, рятувальники та нацгвардійці.

Источник