«Укртранснафта» перерахувала АРМА 1,1 млн грн за жовтень

Минулого місяця управління арештованими активами принесло в бюджет понад 14 млн грн, левову частку забезпечив нафтогазовий сектор. Про це повідомляє Агентство з розшуку й менеджменту активів (АРМА) на своєму сайті.  

«У жовтні сумарний дохід державного бюджету від управління арештованими активами в Україні становив 14 084 427 грн. Ці дані АРМА підтвердило після завершення камеральної перевірки», – йдеться у повідомленні.

Як зазначає АРМА, найбільші надходження в бюджет у звітний місяць забезпечили такі підприємства: ТОВ «Крайтекс-сервіс» (5 751 382 грн), ТОВ «Нафтогазенергія» (3 750 000 грн), ТОВ «ЖК «Воздвиженка» (2 644 740 грн) та АТ «Укртранснафта» (1 100 000 грн).

«Надходження від управління корпоративними правами компаніями «Чорноморнафтогаз» (управляє 26-ма облгазами Д. Фірташа) і «Укрнафта» (управляє ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння»), згідно з умовами договорів управління, очікуються за результатами діяльності 2023 року», – повідомляє агентство.

АРМА також розраховує на те, що державний бюджет отримає левову частку надходжень за результатом діяльності «Укрнафтобуріння», яке влітку розпочало свою роботу завдяки зміні менеджменту від ПАТ «Укрнафта».

«Значно менший оптимізм викликають показники, отримані за результатом управління активами ТОВ «Нафтогазенергія». Згідно з умовами договору управління, прогнозований грошовий дохід у зв’язку з управлінням активами щомісяця має становити 89,8 млн грн. Проте де-факто «Нафтогазенергія» у звітному місяці отримала доходи від управління активами лише 4,8 млн грн й сплатила до бюджету винятково гарантований платіж обсягом 3,75 млн грн. За результатом камеральної перевірки АРМА зобов’язало управителя надати план заходів і термін досягнення очікуваних результатів управління, відповідно до договору управління», – підсумували в агентстві.

Нагадаємо, 2022 року від управління арештованими активами АРМА перерахувало в бюджет 34,7 млн грн. Водночас за I півріччя цього року орган поповнив державну скарбницю на 20,6 млн грн, а за весь 2023-й планує отримати 64,95 млн грн.

Источник