«Укрнафта» планує отримати прибуток 12 млрд грн у цьому році

Наглядова рада затвердила фінансовий план на 2023 рік найбільшої нафтовидобувної компанії «Укрнафта», документом передбачено отримання рекордного річного чистого прибутку у розмірі 11,96 млрд гривень.

Про це йдеться в повідомленні «Укрнафти», передають Українськi Новини.

«Наглядова рада компанії вже затвердила цей фінплан. Документом передбачено отримання рекордного річного чистого прибутку у розмірі 11,96 млрд гривень. Оскільки цей показник перевищує 50 млн гривень, такий фінплан підлягає погодженню Кабінетом Міністрів. Перед цим потрібно отримати 5 обов‘язкових висновків міністерств: Міністерства економіки, Міністерства оборони, Міністерства енергетики, Міністерства цифрової трансформації та Міністерства фінансів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вже погодили фінансовий план компанії без зауважень Міністерство оборони, Міністерство енергетики та Міністерство цифрової трансформації.

«Мінекономіки погодило фінплан із зауваженнями, які були враховані в оновленій версії документа. Компанія також уже врахувала частину зауважень Міністерства фінансів України. По решті ведеться обговорення. Зокрема, Мінфін звертає увагу на те, що доходи компанії у 2023 році зростуть на 81% порівняно з 2022 роком. У зв‘язку з цим виникає необхідність додаткового обґрунтування, чи є такий амбітний план реалістичним. Наразі триває робота з узгодження та надання обґрунтувань щодо всіх зауважень Мінфіну», — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, «Укрнафта» завершила перший квартал 2023 року з чистим прибутком 4,3 млрд грн. Цей показник дорівнює чистому прибутку, отриманому компанією до повномасштабного вторгнення росії в Україну 2020 року (4,3 млрд грн), і майже вдвічі перевищує результат за весь 2021 рік – 2,4 млрд грн.

Источник