«Український Крим буде деокупований, а люди знову зможуть вільно виходити на площі з державними прапорами України», — Представництво Президента в АР Крим з нагоди Дня Гідності та Свободи

Фото: Представництво Президента України в АР Крим Ліна Тимошина 21 Листопада 2022, 12:21

Український Крим буде деокупований, а люди знову зможуть вільно виходити на площі з державними прапорами України.

Про це йдеться у заяві Представництва Президента України в АР Крим на сторінці у Фейсбук з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Ми гуртувалися, тримали стрій і вибороли своє право жити у вільній і демократичній державі — європейській країні! Ми гуртуємося та тримаємо стрій сьогодні — 271 день ми відбиваємо повномасштабний напад на самовизначення України та її народу. І відіб’ємо! Деокупуємо наш український Крим, де люди знову зможуть вільно виходити на площі з державними прапорами України, співати наші пісні та гучно промовляти “Слава Україні!Деокупуємо, відбудуємо, переможемо — бо наша гідність і свобода роблять нас тими, ким ми є. Вільним народом вільної країни. З Днем гідності та свободи, Україно!, — йдеться у повідомленні.

У відомствві нагадали, як 9 років тому прапори України та Євросоюзу замайоріли на площах Києва, Львову, Харкова, Одеси, Дніпра, Ялти та Севастополя. Державні, кримськотатарські та європейські стяги тримали активісти на площах Сімферополя, Євпаторії, Керчі та Бахчисараю.

Зародився громадянський рух “Євромайдан-Крим”, який уже за три дні від початку Революції Гідності організував першу акцію підтримки. Впродовж зими 2013 року, яка нас зміцнила, такі акції відбувалися регулярно: єднали мешканців Криму, переповідали події в столиці, роз’яснювали наскільки це важливо для нашої країни, — зазначили у представництві.

Жителі Криму боролися тоді, боролися впродовж всієї окупації та продовжують боротися зараз. Українці та киримли, попри всі ризики, погрози та побиття, влаштували у Сімферополі наймасовіший серед кримських протестів.

Декотрі поїхали на головну площу Євромайдану до Києва. Там були всі ми: ті, хто зараз боронять Україну в окопах, ті, хто відбивають ворожі ракетні та мінометні обстріли, ті, хто плетуть сітки для воїнів і воїнок, займаються волонтерством, ті, хто зараз на державній службі, — зауважили у Представництві Президента в АР Крим.

Источник