У США пройшли мітинги на підтримку України (ФОТО)

Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової Ліна Тимошина 11 Жовтня 2022, 08:57

10 жовтня у багатьох містах США відбулися мітинги та акції на підтримку України. Про це повідомила Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова на сторінці у Фейсбук.

Українська та американська громада міцно і рішуче підтримує боротьбу України проти загарбників і так само потужно заявляє, що рашистам не минуться їх злочини. Сьогодні в багатьох містах США відбулися мітинги та акції на підтримку України, — йдеться у повідомленні.

Маркарова зазначила, що українські громади, друзі України та прості американці вийшли на протести у містах: Вашингтон, Чикаго, Нью-Йорк, Г’юстон, Бостон, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Колумбус (Огайо), Міннеаполіс, Детройт, Сан-Антоніо (Техас), Джексонвіль (Флорида) та інші.

За ці 229 днів ми стали іншими і нашою відповіддю став не страх, а ще більше бажання вигнати окупантів з нашого мирного дому. Дякуємо всім, хто долучився до сьогоднішніх протестів!! Ми вистоїмо і переможемо! Слава Україні!, — написала Посол.

Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової Фото: сторінка Фейсбук Оксани Маркарової

Источник