У Сімферополі помітили «зуби дракона» на причепі з українськими номерами

Фото: Telegram-канал «Крымский ветер». Ліна Тимошина 01 Травня 2023, 11:25

В окупованому Сімферополі помітили перевезення «зубів дракона», якими загарбники облаштовують укріплення на півострові. А везли їх на причепі з українськими номерами.

Про це повідомляє Telegram-канал «Крымский ветер».

Через Сімферополь возять «зуби дракона». І все б нічого, всі вже давно звикли, але цього разу – на українському причепі. Напівпричіп SCHMITZ SPR 24L, 2000 року випуску, держномер АР0406ХМ, зареєстрований на фізособу у місті Бердянськ Запорізької області, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, можливо, російська армія відібрала транспортний засіб у законного власника, або ж сам господар працює на окупантів.

Фото: Telegram-канал «Крымский ветер».

Нагадаємо, раніше радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що окупанти повезли до окупованого Криму через Маріуполь протитанкові конструкції — так звані «зуби дракона».

Як повідомляли QIRIM.News, росіяни перевозять через окупований Крим артилерійські гармати ще радянських часів. В окупованому Джанкої помітили артилерійську систему «Нона-К».

Як повідомляли QIRIM.News, в окупованій Євпаторії помітили протитанкову гармату Т-12, яка застаріла ще півстоліття тому.

Источник