У Севастополі знесуть ресторан, який належить родичам «екс-губернатора» міста

Асіф АлієвQHA 11 Жовтня 2022, 11:10

У квітні 2020 р. російський уряд Севастополя звернувся до Арбітражного суду міста Севастополя з позовом до ТОВ «ПІР» про знесення за рахунок власних засобів самовільної споруди ресторану «SEAVAS», розташованого на набережного Адмірала Клокачова, 15.

Як повідомляє телеграм-канал «Кримський вітер», судовий розгляд тривав понад два роки, у справі було проведено дві судові експертизи.

Сьогодні Арбітражним судом міста Севастополя ухвалено рішення про зобов’язання ТОВ «ПІР» здійснити знесення самовільної споруди за рахунок власних коштів. Зазначимо, що «SEAVAS» раніше називався «Рибальський стан» і був побудований при Україні в 2000 році підприємцем Олександром Приходьком.

У 2017 році структури тодішнього губернатора Севастополя Дмитра Овсяннікова ресторан у Приходька віджали, пообіцявши не чіпати ТЦ «Діалог», що належав Приходьку, на вул. Великий Морський. Ресторан перейменували на SEAVAS і записали на батька губернатора Овсяннікова.

Примітно, що до суду на «Рибальський стан» влада подала ще за губернатора Овсяннікова — для тиску на Приходька. Після чергової зміни влади у місті-герої новий губернатор Михайло Развожаєв дав команду закінчити розгляд із рестораном та територією навколо нього.

Источник