У Представництві Президента в АР Крим надали контакти державних органів влади для звернень громадян України з тимчасово окупованих територій

Ліна Тимошина 13 Жовтня 2022, 15:30

Після 24 лютого в умовах запровадженого в Україні воєнного стану, Представництво Президента України в АР Крим отримує багато звернень від громадян, які проживають на тимчасово окупованій території. Зокрема, вони стосуються перетину державного кордону України, повернення на підконтрольну Урядові територію, отримання чи відновлення втрачених документів, звернення до закордонних дипломатичних установ щодо отримання консульських документів, оформлення посвідки на повернення в Україну, отримання послуги із видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, на підконтрольній території України або на території іноземних країн. Про це повідомляєвідомство на сторінці у Фейсбук.

У межах компетенції органу, Представництво розглядає всі без винятків звернення громадян, розв’язує означені проблемні питання та надає повний супровід у процесі. Разом з тим, окремі питання виходять за межі прямої компетенції Представництва та потребують додаткового реагування інших державних органів, — пояснили у представництві.

У зв’язку з цим, для швидшого розв’язання ваших питань, у відомстві рекомендують звертатися до наступних органів щодо:

Перетину державного кордону України – Державна прикордонна служба України. Контакти:
🌐 вебсайт: https://dpsu.gov.ua/
📧 ел. адреса: adpsu@dpsu.gov.ua
📞 тел.: +38(044)527-63-63

Оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта – Державна міграційна служба України. Контакти:
🌐 вебсайт: https://dmsu.gov.ua/
📧 ел. адреса: hotlinedmsu.gov.ua
📞 тел.: +38(096)033-24-42, (095) 496-28-30, (050) 138-29-11, (096) 915-00-28.

Оформлення посвідки на повернення в Україну та закордонного паспорта – Міністерство закордонних справ України. Контакти:
🌐 вебсайт: https://mfa.gov.ua/
📧 ел. адреса: zsmfa@mfa.gov.ua
📞 тел.: +38 (044) 224-57-20

Якщо вищевказаним органам не вдалося ефективно розв’язати ваше питання, просимо звертатися за консультацією до Представництва!, — додали у відомстві.

Источник