У Львові оплесками зустріли потяг з півдня, який обстріляли росіяни (фото)

Сьогодні потяг приїхав до пункту призначення у Львів. Він зміг доставити мешканців Херсонщини в безпеку, попри обстріли росіян. Одного з поранених провідників вже виписали, інший залишається в лікарні. 

Про це розповіли в «Укрзалізниці».

4 квітня о 10:18, хвилина у хвилину за графіком, до Львова прибув поїзд №109 Херсон — Львів, який вчора потрапив під обстріл на вокзалі Херсона.

В Херсоні завдяки правильним діям бригади за кілька хвилин до влучання перевели до укриття двох маломобільних пасажирів з евакуаційного вагона, де вже були інші пасажири. А потім оперативно відчепили палаючий вагон від поїзда, здійснили посадку пасажирів та відправилась зі станції із затримкою всього в 14 хвилин, попри хаос та повітряну тривогу.

Всіх пасажирів довезли у безпечний Львів, де героїчну поїзну бригаду оплесками зустрічали їх колеги та місцеві жителі. Провідник Роман, який був поранений вчора під час терористичної атаки росії на вокзал, вже виписаний із херсонської лікарні та повернувся до рідного Миколаєва. Стан його пораненого колеги стабільний.Источник