У Криму засудили до шести років в’язниці парафіян громади «Свідки Єгови»

Асіф АлієвQHA 06 Жовтня 2022, 18:14

Підконтрольний Росії Нахімовський районний суд Севастополя відправив парафіян релігійної організації «Свідки Єгови» Євгена Жукова, Володимира Маладика та Володимира Сакаду до колонії загального режиму.

Як повідомляє «Крим.Реалії», всіх трьох засуджено до шести років позбавлення волі. Згідно з рішенням російського суду, Жуков, Маладика та Сакада визнані винними в «організації діяльності екстремістської організації «Свідки Єгови» у Севастополі.

Чоловікам буде заборонено вільно пересуватись після звільнення з ув’язнення ще 1 рік. Протягом 7 років віряни не зможуть займатись публічними виступами, а також здійснювати публікації у ЗМІ та інтернеті. До винесення вироку Жуков, Маладика та Сакада перебували вдома із запобіжним заходом – заборона певних дій.

4 жовтня російський суд у Криму заарештував парафіянина релігійної організації «Свідки Єгови», однак ім’я парафіянина не повідомлялося. Нагадаємо, вранці 28 вересня в окупованому Криму пройшли обшуки як мінімум у чотирьох будинках членів громади «Свідки Єгови».

22 жовтня 2021 року «суддя» так званого «Гагарінського районного суду» Севастополя Людмила Тумайкіна засудила громадянина України Ігоря Шмідта до 6 років позбавлення волі в колонії загального режиму. Також вона ухвалила рішення про зміну йому запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою.

Як відомо, Шмідта та ще трьох осіб за керування «Свідками Єгови» затримали 1 жовтня 2020 року після обшуків співробітниками російської ФСБ у Севастополі. Верховний Суд РФ у 2017 році визнав «Свідків Єгови» екстремістською організацією.

Источник