Фото: Zincir/ланцюг: Культурно-мистецький проєкт Ліна Тимошина 05 Вересня 2023, 15:18
7 вересня у Кримському Домі відбудеться презентація першої серії з циклу відеоробіт «12 міфів про Крим» від історикині Гульнари Абдулаєвої.
Про це йдеться на сторінці культурно-мистецького проєкту «ZINCIR/ЛАНЦЮГ – ЛАНКИ ПАМ’ЯТІ» .
Зокрема, йдеться про такі міфи: «Крим наш» – споконвічно руська земля», «Севастополь – місто російської слави», «Українці і кримські татари споконвічні вороги».
Ми чули ці та безліч інших фейків російської пропаганди тисячу разів, та всі вони не витримують жодної критики, — йдеться в анонсі заходу.
Організатори запрошують усіх охочих фахово розібратися в тому, хто і навіщо поширює міфи про кримських татар, чому намагається посварити українців із корінним народом, і як нам протистояти російським наративам і відновити історичну справедливість.
На захід запрошенні державні та громадські діячі, історики.
Зазначається, що кожен з присутніх зможе долучитися до дискусії, а найактивніший учасник отримає в подарунок книгу від господині вечора Гульнари Абдулаєвої.
Не обійдеться без частування традиційною кримськотатарською кавою, — додали організатори проєкту.
Як повідомляли QIRIM.News, 2 вересня у рамках проєкту «ZINCIR/ЛАНЦЮГ – ЛАНКИ ПАМ’ЯТІ» у Кримському домі відбулася зустріч за філіжанкою кави» з керамістом Рустемом Скибіним та художником Дмитром Доценком.
Як повідомляли QIRIM.News, у Кримському домі відбулося відкриття художньої виставки Дмитра Доценка «Маалє» (в перекладі з кримськотатарської – «район міста»).
Як повідомляли QIRIM.News, 26 серпня в межах культурно-мистецького проекту «Zincir/Ланцюг – ланки пам’яті» пройшла бесіда з майстром та майстер клас «Гончарне коло» від Рустема Скибіна. Місцем проведення стала особиста майстерня митця EL CHEBER.
Як повідомляли QIRM.News, у Києві презентували культурно-мистецький проєкт «Zincir/Ланцюг — ланки пам’яті».
Нагадаємо, про проєкт «Zincir/Ланцюг — ланки пам’яті» у коментарі QIRIM.News розповіла історик, кураторка культурно-мистецького проєкту «Zincir/Ланцюг — ланки пам’яті» Гульнара Абдулаєва.